Mercedes'inizin dilinden En İyi Yıldızlar Mercedes Özel Servisi Anlar

Konya Mercedes Servisimizde 20 yılı aşan tecrübemizi size sunuyoruz...

Kendi mesleğimizde bilgi ve deneyimlerimizle hedeflerimizin bizi taşıyabileceği en uç noktaya geldiğimiz zaman edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri farklı bir sektörel yaklaşım ile kendi müşterilerimizle paylaşmak için 2014 yılında Konya Mercedes Özel Servisi Yıldızlar'ı kurduk

Yıldızlar Mercedes Özel Servisi  alanında uzman, Mercedes Benz yetkili servislerinde 20 yıllık tecrübe kazanmış ustalar tarafından Konya'da kurulmuştur. Mercedes-Benz otomobil ve hafif ticari araçların bakım- onarım, yedek parça ve ikinci el araç satışı konularında hizmet sunan firmamız kalite ve güven prensibinden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmaktadır.

Mercedes serisi araçların bakım ve onarımı için yüksek kaliteli servis standardının yanısıra müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla kurulmuş olan Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servisi'miz Konya ve çevre illerden birçok müşterisine kurulduğu ilk günden itibaren hizmet sunmaktadır.

mercedes servisleri arıza bakım tamir elektrik motor

Mercedes Servimiz Konya'da deneyim ve teknoloji ile hizmetinizde.

Mercedes-Benz otomobil ve hafif ticari araçlarınızın her türlü motor, mekanik, elektrik, elektronik bakım onarım işleri Mercedes Benz yetkili servislerinde uzun yıllar çalışmış  teknik bilgi ve deneyim sahibi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı arıza tespit ve test cihazlarıyla aracınıza en doğru teşhiş konulurken, servisizimizin onarım garantisi güvencesiyle araçlarınızın bakımı gerçekleştirilmektedir.

Mercedes serisi tüm araçların var olan ve gelişen yeni teknolojik yapıları yakından takip edilerek. Ustalarımız tarafından tüm sorunlarınıza hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir. Mekanik, elektronik, kaporta, boya ve yedek parça ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunulmaktadır.

Hedeflerimiz;

Konya'da Mercedes Özel servisi olarak işimizde en iyisi olmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabasında olmak. İşimizin kalitesini ve müşteri memnuniyetini müşterilerimiz tavsiye ve referansıyla başkalarına duyurmak.

Kalite Politikamız;

Müşterilerimizin memnuniyeti için zamanında, sorunsuz uygun fiyatlarla servis hizmeti sunmak. Sektörel ve markasal gelişmelere paraler kendimizi sürekli geliştirmek ve alternatif proje altyapısı oluşturmak. Müşterilerimizin can güvenliğinin bize emanet edildiğinin farkında olarak çalışmalarımızı hatasız olarak yürütmek. 

Vizyon & Mizyon;

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızı koşulsuz memnuniyeti, yüksek standartlı , kaliteli hizmet vererek hizmet alanlarımızda yenilikçi yaklaşımlar sergilemek.
 

ARADIĞIN MERCEDES ÖZEL SERVİSİ KONYA'da, TAM BURADA!