Hastalığı doktor, yemek pişirmeyi aşçı, MERCEDES'İNİZİ EN İYİ e-USTA BİLİR.

Kapı kapı gezmeden, yanlış teşhisle masraflara yol açmadan önce e-USTA'ya sorun. Vaktinizi nakdinizi boşa harcamayın.

Mercedes-Benz otomobil ve hafif ticari , araçlarınızla   ilgili yaşadığınız motor, mekanik, elektrik, elektronim, bakım vb konularında yaşadığınız her türlü sorunu  e-Usta'mıza sorabilirsiniz. Sizlerin tüm sorularına Konya Yıldızlar Mercedes Servisi'mizin deneyimli ustaları tarafından mümkün olan en kısa zamanda cevap verilecektir.
 


Sayın Mercedes-Benz araç  kullanıcıları, araçlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili her türlü soruyu e-Usta'mıza sorabilirsiniz. Sizlerin tüm sorularına mümkün olan en kısa zamanda en doğru bilgiyi verecek şekilde Konya Yıldızlar Mercedes Servisi'mizin ustaları tarafından cevap verilecektir. 

 e-USTA uygulaması sizlerin araçlarında yaşadığı sorunlar hakkında ön bilgi vermek ve yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuştur. Burada yer alan sorularınızın cevaplarınından ötürü servisimizin hukuksal bir bağlayıcılığı yoktur, cevaplar sadece bilgi amaçlıdır. Cevaplar, sorunlu araçları görmeden ve test etmeden hiç bir zaman net çözümler anlamına gelmez.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 
Mercedes araçlarınızla ilgili sorularınıza daha sağlıklı yanıt alabilmek için sorunuzun içinde lütfen aşağıdaki bilgileri de paylaşınız. Vereceğiniz bu bilgiler daha sağlıklı ve daha kısa sürede yanıt verilmesini sağlayacaktır. Bu bilgilerin paylaşılmaması durumunda sorunuzun yanıtlanamayacağını belirtmek istiyoruz.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ SORU SORARKEN YAZINIZ

Araç Markası ve Modeli 

Üretim Yılı 

Benzinli / Dizel 

Kilometre

Sorununuz ile ilgili otomobilinize daha önce yapılan işlemler, konulan teşhisler