Uncategorised

Makale Sayısı:
1

Hizmetler

Konya Yıldızlar özel mercedes servisimizde tüm mercedes otomobil, hafif ticari araçların mekanik - motor - elektrik - elektronik - bakım, tamir, onarım işleri deneyimli ustalarımız tarafında onarım garantisiyle yapılmaktadır.
 

Mercedes Serisi Tüm Modellerin Motor & Mekanik Tamir ve Bakım Hizmeti

Mercedes-Benz binek ve hafif ticari araçlarınızın her türlü mekanik, motor  tamir bakım işleri Mercedes Benz yetkili servislerinde uzun yıllar çalışmış deneyim sahibi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı arıza tespit ve test cihazlarıyla aracınıza en doğru teşhis konularak, servisimizin onarım garantisi güvencesiyle araçlarınızın bakımı gerçekleştirilmektedir.
 

Mercedes Serisi Tüm Modellerin Elektrik & Elektronik Tamir ve Bakım Hizmeti

Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servisi olarak otomobil, binek ve hafif ticari araçlarınızın her türlü elektrik elektronik tamir bakım işleri Konya Mercedes Benz yetkili servisinde uzun yıllar deneyim kazanmış ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı arıza tespit ve test cihazlarıyla aracınıza en doğru teşhis konularak, servisimizin onarım garantisi güvencesiyle araçlarınızın bakımı gerçekleştirilmektedir.
 

Mercedes Serisi Otomobil, Hafif ve Ticari Araç Periyodik Bakım Hizmeti

Mercedes-Benz marka aracınızı periyodik ve yıllık bakımlarını düzenli yaptırarak aracınızın ilk günkü gibi performanslı ve konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servi'simizde tüm otomobil, hafif binek ve ticari araçlarınız periyodik bakımları teknik gereksinimleri uygun olarak yapılır. Peryodik bakımlar esnasında yıpranmış veya süresi dolmuş parçaların ve sıvıların değişiminin yanısıra, aracın modeli, kilometresi ve yaşına göre bir takım kontroller yapılır. Peryodik bakımlar ile birlikte yapılan bu kontroller ile güvenli sürüş imkanına kavuşurken süpriz arızaların önüne geçilmiş olur. Meydana gelecek öngörülemeyen arızaların tespiti önceden tespiti ile sizi yüksek masraflardan kurtarır. Yaptırdığınız periyodik bakımlarla, aracınızın değerine değer katarken hem sizi hem aracınızı korur.
 

Mercedes Otomobil, Hafif ve Ticari Araçların TÜV Muayenesi Öncesi Bakım Hizmeti

Yıldızlar Mercedes Servisi ile araç muayenesine eksiksiz hazırlanın!.. Konya Yıldızlar Mercedes Servisimiz, zorunlu muayenede aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım, onarım işlemlerini eksiksiz yerine getirmek için hizmet sunar. Konusunda uzman olan özel eğitimli ustalarımız ve tecrübeli ekibimiz, aracınızın muayenelerden sorunsuz geçmesi için yapılabilecek tüm çalışmaları, son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla gerçekleştirir.
 

Mercedes Otomobil, Hafif  Ticari Araç Ekspertiz Hizmeti

Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servisi 2. el Mercedes marka araçların alımında müşterilerine yardımcı olabilmek için hizmet sunar. İkinci el araç alımlarında satıcının izin vermesi halinde yol sürüş testi, lift üzerinde alt gövde kontrolleri, kontrol cihazları ile arıza tespitleri gözden geçirilerek müşterilerimize bilgi verilir. Araç için yapılan inceleme konusunda sadece aracı satın almak isteyen alıcıya bilgi verilir. Servisimizce sunulan inceleme raporu, tüm dünyadaki ekspertiz hizmetleri gibi sadece bilgi amaçlıdır. Raporlamalar aracın o anki durumunu analiz eder. Ve araç hakkında ön bilgi verir.
 

Mercedes Otomobil, Hafif ve Ticari Araçların Yedek Parça Tamir, Bakım, Satış

Konya Yıldızlar Mercedes Servisinde araçlarınızın bakım ve tamir işlemlerinde orijinal yedek parçalarının tamamı Mercedes kalite standartları ile size sunulmaktadır. Araçlarınızn bakım ve tamir işlemleri sırasında orijinal yedek parça kullanımı aracınızın ömrünü uzatır, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliği sağlar.

Gerekli teknikm gereksinimleri karşılamayan, Kalitesi düşük yedek parçalarla ve uzman olmayan yerlerde yapılan bakım, onarım işlemi, güvenlik riski ve kalite sorunları ortaya çıkarır.
 

Mercedes Benz Otomobil Tamir, Bakım, Yedek Parça Hizmetleri

 • Mercedes A Serisi
 • Mercedes B Serisi
 • Mercedes C Serisi
 • Mercedes CLA Serisi
 • Mercedes CLS Serisi
 • Mercedes E Serisi
 • Mercedes G Serisi
 • Mercedes GL Serisi
 • Mercedes GLA Serisi
 • Mercedes GLK Serisi
 • Mercedes M Serisi
 • Mercedes S Serisi
 • Mercedes SL Serisi
 • Mercedes SLK Serisi
 • Mercedes SLS AMG Serisi
 • Mercedes smart serisi

Mercedes Benz Hafif Ticari Araçlar Tamir, Bakım, Yedek Parça Hizmetleri

 • Vito Serisi
 • Sprinter Serisi
 • Citan Serisi
Makale Sayısı:
0

Teknik ve Faydalı Bilgiler

Makale Sayısı:
4

Mercedes Ustasına Sor

Hastalığı doktor, yemek pişirmeyi aşçı, MERCEDES'İNİZİ EN İYİ e-USTA BİLİR.

Kapı kapı gezmeden, yanlış teşhisle masraflara yol açmadan önce e-USTA'ya sorun. Vaktinizi nakdinizi boşa harcamayın.

Mercedes-Benz otomobil ve hafif ticari , araçlarınızla   ilgili yaşadığınız motor, mekanik, elektrik, elektronim, bakım vb konularında yaşadığınız her türlü sorunu  e-Usta'mıza sorabilirsiniz. Sizlerin tüm sorularına Konya Yıldızlar Mercedes Servisi'mizin deneyimli ustaları tarafından mümkün olan en kısa zamanda cevap verilecektir.
 
Makale Sayısı:
1